Maija pēdējās dienas ielu mode

01.06. 2012.

Līdz ar siltajiem saules stariem no skapjiem izlien arī krāsainās, interesantās un vasarīgās lietas. Tā kā maija pēdējā diena ar sauli un siltumu skopojās, nācās pārcilāt arī siltākas drēbes, kuras it kā bija jau noliktas skapja stūrītī. Lūk, kā daži no Galerijas Centrs apmeklētājiem draudzējas ar vēso vasaras sākumu!

Jūlija (32) pie savām vasaras tendencēm pieskaita vintage stilu, kleitiņas, īsus svārkus, blūzītes un cepures. Jūlija parasti iepērkas ārzemēs.

Faruhs (19)  vasarā nēsā visīsākos šortiņus, kādus vien var atrast, kā arī lielu un mežonīgu krāsu sajaukumu. No Galerijas Centrs veikaliem Faruha soma iegādāta Monton, bet apavi – Reserved. Bikses, žakete un tops ir H&M (kuru ar nepacietību gaidām pie mums ierodamies rudenī).

Patrīcija (18) vasarā labprāt nēsā kleitas, viņa īpaši iemīļojusi spilgo citrondzelteno krāsu. Žakete – Mango.

Eduards (20) savas vasaras tendences aprakstīja ar vārdiem “īsas bikses, spalvainas krūtis un nav zeķu”. No GC veikaliem Eduardam mugurā nekā nav, jo viņš parasti iepērkas ārzemēs vai pie savas mammas, kura ir apģērbu modelētāja.

Katja (25) vasarā izvēlas spilgtas krāsas un iepērkas tikai Anglijā.

Eduards (19) un Elvija (20). Elvija dzīvo un iepērkas Anglijā, bet šo to iegādājas arī Bik Bok. Šovasar viņa ir iecienījusi piparmētru zaļo (mint) krāsu. Eduards stila padomus jautā Elvijai; viņas ieteikums – krekli ar lielu kakla izgriezumu.

Pievienoja:

Pievienot komentāru