Vasaras notikumu modes ceļvedis

20.07. 2012.

Lai arī šī vasara ar laikapstākļiem mūs nelutina, mēs esam sūra tauta, tāpēc dažādus ieplānotus un spontānus pasākumus neatceļam lietus, +16°C un pat virpuļviesuļa dēļ. Atlaižu un izpārdošanu pārņemtajā Galerijā Centrs kopā ar Kristiānu atradām katra savas must-have lietas 7 foršiem vasaras notikumiem – laivu braucienam, mūzikas festivālam, ugunīga ballītei nakts garumā, romantiskam randiņam, atvaļinājumam laukos, piknikam zaļumos un atpūtai pludmalē.

Laivu brauciens

Kristiāna

Lai aktīvās atpūtas piedzīvojums draugu lokā ir izdevies arī bez lieliem drēbju kalniem, šoreiz izvēlos sportisko un ērto – ar Nike šortiem nekarsīsi saulē, bet gaisīgā un stilīgā lietus jaka pasargās no negaidītām lietavām.

Lietus jaka – Nike Women, Ls 53.99 (sākotnējā cena – Ls 89.99)

 

Šorti – Nike Women, Ls 17.99 (sākotnējā cena – Ls 17.99)

Renāte

Tie daži laivu braucieni, kuros esmu devusies, man asociējas ar slapjām kājām un saules nodedzinātu degunu. Tad nu uz nākamo kājas es apautu kurpēs, kuras ūdens nebiedē, un līdzi paņemtu ietilpīgu somu, kurā salikt saules aizsargkrēmu, pretodu līdzekli, mitrās salvetes un citas pirmās (otrās un trešās) nepieciešamības lietas.

Vieglas, ūdenim draudzīgas sandales – Nike Women, Ls 24.49 (Ls 34.99)

Soma – G-Star Raw, Ls 53.94 (Ls 89.90)

Mūzikas festivāls

Kristiāna

Šovasar mūzikas baudītājiem izvēles ir gana – festivāli norisinās ik nedēļu, un savai gaumei atbilstošāko atradīs ikviens. Tā nu būs vieta, kur ne tikai baudīt mūziku, bet arī parādīt, cik interesanti spēj sakombinēt dažādus apģērbus un aksesuārus.

Tunika etno noskaņās – Promod, Ls 24.90

Auskari – Kazene, Ls 6.50

Kaklarota – Promod, Ls 8.90

Renāte

Jāatzīstas, ka es neesmu liela festivālu fane. Ja tomēr tādu apmeklētu, es visdrīzāk mēģinātu pieskaņoties mūzikas stilam, uzvelkot, piemēram, kaut ko roķīgi melnu vai romatiski hipijīgu.

Josta (velkama divreiz ap vidukli) – Promod, Ls 9.90
Rokassprādze – Promod, Ls 3.00 (Ls 8.90)

Tops – Promod, Ls 16.90

Ugunīga ballīte nakts garumā

Kristiāna

Lieliska iespēja izbaudīt vasaras dzestrās naktis ir ballīte visas nakts garumā – atliek tikai izvēlēties vietu. Pucē kleitu un kurpes, lai ballēšanās var sākties!

Kurpes – Bata, Ls 24.99

Kleita – G-Star Raw, Ls 97.93 (Ls 139.90)

Renāte

Vasaras ballītes ir pašas labākās! Dejas vismaz 4 naktsklubos, cilvēku pilnā vecpilsēta, saldais, noguruma pilnais gultā iekrišanas brīdis un ballītes “recap” kopā ar draudzenēm pie aukstas lattes nākamajā dienā.

Stilīga, “elpojoša” blūze – Promod, Ls 17.90

Spēks ir aksesuāros! Kaklarota – Kazene, Ls 6.80

Romantisks randiņš

Kristiāna

To, vai tā būs jūrmala, Vecrīga, mazpilsētas klusais centrs vai šiks restorāns, izvēlēsieties jūs paši. Varbūt dzirkstīs šampanietis, krūzē dzisīs tēja, bet, iespējams, abiem negribēsies doties mājās līdz pat rītausmai. Tikmēr faltēta kleita ar mežģīņu elementu vakaru padarīs vēl skaistāku.

Kleita – Promod, Ls 39.90

Renāte

Labākās randiņu atmiņas man saistās ar riteņošanu. Viens no šādiem randiņiem bija pirms gada, pavasarī. Tas ilga apmēram 6 stundas, bet aizskrēja kā minūtes. Mēs šķērsojām Daugavu vismaz pa 3 tiltiem, dažu labu mikrorajonu izbraukājām līdz pēdējai taciņai un izrunājām milzīgu daudzumu tēmu. Toreiz es biju saģērbusies nedaudz “pieklājīgāk”, bet, ja varētu atgriezties laikā, es uz randiņu ierastos šādā kombinezonā (draugam patiktu ;) ):

G-Star Raw (cenu aizmirsu pierakstīt)

Pulkstenis ar divām ciparnīcām (lai zinātu, cik ir pareizs laiks, un arī to, kādu laiku rāda viņa pulkstenis) – Guess, Ls 106.00

Atvaļinājums laukos

Kristiāna

Kad pilsēta apnikusi un patvērumu meklē laukos, kur naktīs gulēt siena šķūnī un dienās peldēties upē, neiztikt bez attiecīgiem aksesuāriem un arī interjera elementiem. Vasarīgas idilles ieskautam tējas pusdienlaikam laukos, manuprāt, lieliski iederēsies šī tējkanniņa/tējas krūze. Blakus pašceptai zemeņu kūkai un pļavas puķēm māla vāzē…

Tējkanna/krūzīte – Rito, Ls 17.80

Renāte

Atvaļinājumu laukos vislabāk izmantot tad, kad dārzā ir sarkanu zemeņu pilnas vagas, sulīgu upeņu nobērti krūmi un saulē sakarsušu aveņu mākoņi.

“Iemīlējos” šajā bļodā no pirmā acu skatiena. Sarkanas ogas tajā izskatītos tik fantastiski! Rito, Ls 8.80

Pikniks zaļumos

Kristiāna

Vasarā nu nekādi bez piknikiem! Nesen ar draugiem piknikojām skaistā, cilvēku neskartā jūrmalā pie Kolkas – tas būs mans must-have arī nākamajai vasarai. Saģērbies ērti un paņem līdzi badmintona piederumus – rīkojot mačus draugu starpā, jautrība garantēta!

Džinsi – G-Star Raw, Ls 76.93 (Ls 109.90)

Tops – G-Star Raw, Ls 20.93

Renāte

Vārds “pikniks” manā prātā aktivizē brīvības, vasarīga prieka un bezrūpības emocijas. Vislabāk, ja tas notiek kaut kur bērzu ieskautā pļaviņā vai zem liela ozola kāda paugura augšā. Lai neaizmirstu ne mazāko piknikam nepieciešamo nieciņu, lūk, lielisks komplekts:

Piknika grozs – Rito, Ls 30.50

Saplūšanai ar dabu – puķaina josta, Promod, Ls 14.90

Atpūta pludmalē

Kristiāna

Pludmale mani vilina gan karstās un tveicīgās dienās, kad gribas veldzēties jūrā, gan mākoņainās un vējainās, kad ir īstais laiks, lai basām kājām pastaigātos gar jūras krastu. Tā kā šovasar karstuma ir mazāk nekā vēju, mana izvēle ir gaisīga tunika, kurā nenosalt, bet, ja paliek auksti – sildīties ar krāsainu lakatu.

Gaisīga tunika – Promod, Ls 29.90

Krāsains lakats (var izmantot kā gurnu apsēju vai patvērumu no aukstā piejūras vēja) – Promod, Ls 12.90

Renāte

Uz pludmali reti dodos, lai gulētu un sauļotos. Viena no manām vasaras mīļākajām nodarbēm ir pludmales volejbola spēlēšana. Lai arī spēle kādā no pilsētas laukumiem arī nav peļama, jūras šalkas un iekrišana mīkstajās pludmales smiltīs mani īpaši sajūsmina.

Peldkostīma augšiņa un šorti no sērfošanas kolekcijas – Nike Women, Ls 17.99 (Ls 24.99) un Ls 23.09 (Ls 32.99)

P.S. Es no sirds ticu, ka pavisam drīz īstā, labā vasara vēl turpināsies… Un tad mēs pagūsim izbaudīt dažādus pasākumus un notikumus (ar vai bez drēbēm ;) ). Turam īkšķus un cerīgi raugāmies debesīs!

Pievienoja:

Pievienot komentāru

1 komentārs

  • Anita

    Lai vasara turpinās!Paldies par idejām!