Skaistuma padomi rudens sagaidīšanai

20.08. 2012.

Autore: Jūlija Sunelika

Shutterstock.com

Sveiciens pēdējās vasaras dienās! Droši vien daudzas no jums jau plāno savas rudens gaitas, kamēr citas steidzas uz pludmali izbaudīt  katru silto saules staru. Vai arī kāda laimīgā šobrīd kravā ceļasomas braucienam uz kādu no mūžīgi siltajām zemēm? Lai kādi arī nebūtu Tavi plāni, ir skaidrs tas, ka vasarā mēs visas esam kļuvušas mazliet skaistākas – veselīga, iedegusi āda, vitamīnu pārpilni mati un nagi un no atpūtas starojošas acis.

Šodien vēlos padalīties ar pāris maziem padomiem, kā saglabāt vasarā “uzkrāto” skaistumu ilgāk – lai arī rudenī turpinātos daiļuma svētki.

Lieto skrubi!

Ādas šūnu atjaunošanās ir svarīgs priekšnoteikums skaistai un starojošai ādai. Neliela sejas ādas šūnu „traumēšana” ir nepieciešama, lai izveidotos bioķīmiskie signāli ādas dabīgai atjaunošanai – tieši tā arī darbojas abrazīvie līdzekļi. Sejas attīrīšanu var veikt gan mājās, gan skaistumkopšanas salonā.

Izvēloties skrubi, ir nepieciešams ņemt vērā ādas tipu – taukainai ādai piemērots būs skrubis ar lielākām daļiņām, sausai – ar mazākām. Protams, neaizmirstam arī par ķermeņa ādās tīrīšanu!

Toitbel sejas skrubis (Drogas, Ls 2.84)

 Douglas Beauty Sistem Seathalasso – skrubis ar jūras sāli (Douglas, Ls 11.28)

Mitrini ādu!

Iesauļota āda bieži vien zaudē nepieciešamo mitruma līmeni un kļūst sausa. Lai novērstu šo nepatīkamo procesu, arī vasaras beigās un rudenī āda ir papildus jāmitrina. Vislabāk to darīt divas reizes dienā pēc ādas attīrīšanas, lietojot mitrinošos ādas krēmus. Tos arī ir jāizvēlas atbilstoši ādas tipiem – taukainai ādai lieliski derēs krēmi uz ūdens bāzes, savukārt sausai ādai iesaku izvēlēties biezākus, īpaši mitrinošus krēmus. Lieliski palīgi šajā lietā ir arī izsmidzināmie termālie ūdeņi, kas ir ērti lietojami gan pludmalē, gan ofisā, gan lidmašīnā.

Douglas XS Satin Moisturising sejas krēms (Douglas, Ls 9.10)

 Lieto saules aizsargkrēmu!

Viens no skaistas ādas noslēpumiem ir visu gadu lietot krēmu ar SPF filtru. Jā, pat rudenī un ziemā saules ultravioleto staru ietekme nekur nepazūd, lai arī nav tik intensīva kā vasarā.  Tapēc iesaku izvēlēties vai nu sejas aizsarkrēmu ar vismaz SPF 15 vai arī papildus lietot saules aizsargkrēmu ar lielāku filtru (kas, starp citu, var būt arī tonējošs!)

 Shiseido SPF 10 losjons sejai ar bronzeri (Douglas, Ls 22.00)

Neizmirsti par matiem!

Vasaras laikā mati tiek pakļauti daudziem ārējiem faktoriem. Saule, karstais gaiss un jūras ūdens ir patīkami mums, bet ne mūsu matiem, tapēc pēc vasaras tie ir kārtīgi jāmitrina un jābaro. Iesaku lietot mitrinošos šampūnus kopā ar attiecīgās sērijas balzāmiem, matu maskām, serumiem un citiem līdzekļiem, jo produkti no vienas sērijas vienmēr papildina viens otru. Lieliski ir kopšanas līdzekļi ar šī (shea) sviestu un keratīnu.

 RICH intensīvi mitrinošais līdzeklis matiem (Douglas, Ls 8.90)

Lieto veselīgu uzturu!

Rudens ir gadalaiks, kas priecē ar augļu un dārzeņu pārpilnību, līdz ar to pēc vasaras nevajadzētu ieslīgt vitamīnu trūkumā. Varbūt tieši tagad ir pienācis laiks pildīt sev doto solījumu ēst veselīgāk? Aizvieto cukura pilnos našķus ar augļiem, savām maltītēm pievieno vairāk svaigu dārzeņu, un arī skaista āda un veselīgi nagi un mati Tev par to pateiksies!

Grieķu salāti (Čili Pica, Ls 2.35)

 

Lai skaistas vasaras pēdējās nedēļas! Izbaudīsim tās un ar prieku gaidīsim krāsaino rudeni!

Pievienoja:

Pievienot komentāru