Street Fashion dienas lieliskām atvadām no vasaras

17.08. 2012.

Street Fashion kampaņa jau gandrīz ir klāt! Ar nākamās nedēļas pirmdienu (20.augustu) līdz pat 9.septembrim Galerijā Centrs norisināsies lielās vasaras pavadīšanas svinības ar daudz interesantiem, vērtīgiem un aizraujošiem pasākumiem.

Sāksim ar to, ka Tev ir pavisam vienkārša iespēja laimēt 50Ls dāvanu karti kādā no GC veikaliem. No 20.08. līdz 09.09. katru dienu reizi stundā Galerijā Centrs dzirdēsi paziņojumu ar paroli. Reģistrējot paroli GC mājas lapā vai savā telefonā – galerijacentrs.mobi, piedalies dāvanu kartes izlozē!

G-Star Raw Street Fashion modes skate

Mans favorīts starp visiem Street Fashion pasākumiem ir stilīgo fotografēšana un modes skate. Arī šogad 10 dienu garumā (no 21. līdz 31.augustam) plkst.15:00-18:00 GC Rīdzenes ielā fotografēsim stilīgos cilvēkus, lai 3.septembrī (lielajā Street Fashion pasākumā) uz īpašu G-Star Raw streetstyle modes skati aicinātu katras dienas 5 stilīgākos. 4 izvēlēsies žūrija, bet piektais iekļūs finālā ar interneta balsojuma palīdzību. 3.septembrī 50 foršākie un atraktīvākie piedalīsies modes skatē un cīnīsies par G-Star Raw dāvanu kartēm 50Ls, 100Ls un 150Ls vērtībā. Tāpēc pucē kurpes, gludini svārkus un taisies uz fotografēšanos!

Veloīpašnieku festivāls

Šovasar acis saistošu velosipēdu skaits Rīgas ielās ir krietni palielinājies. Arī šo faktu vajadzētu nosvinēt. Tāpēc 3.septembrī Galerijā Centrs uzrīkosim veloīpašnieku festivālu Velomens, kurā foršāko velosipēdu īpašnieki tiks apbalvoti ar Galactico dāvanu kartēm 50Ls, 100Ls un 150Ls vērtībā.

Kā pieteikties? No 21. līdz 31.augustam sūti sava  mīļā divriteņa foto uz renate@galerijacentrs (lauciņā “Subject” norādi “Velomens”). Visas iesūtītās bildes tiks publicētas šeit, Galerijas Centrs modes blogā. Žūrijas izvēlētie 20 velosipēdi (un, protams, to īpašnieki) piedalīsies 3.septembra Street Fashion pasākumā, kura laikā žūrija novērtēs lolojumus un izvēlēsies trīs balvu ieguvējus.

Par dalībniekiem varēs balsot arī internetā, un šī balsojuma favorīts iegūs balvu no Galerijas Centrs.

Pirmās skolas dienas svinības

3.septembrī visi (arī tie, kuriem 3.septembris ir vienkārši 3.septembris, nevis pirmā skolas diena) ir mīļi aicināti uz Galeriju Centrs, kur no plkst.13:00 līdz pat vakaram būs konkursi, modes skates, veloīpašnieku festivāls, forša mūzika un citas aktivitātes lieliskākā pilsētas tusiņa nodrošināšanai. 

Daudz balvu, iespēju un iedvesmas Street Fashion dienās! Tiekamies Galerijā Centrs!

Pievienoja:

Pievienot komentāru